Projekt bez tytułu

Sympozjum Agrofortis

Tematy poruszane na wykładach i prezentacjach będą związane z inwestowaniem w nieruchomości gruntowe, wzrostem wartości gruntów rolnych w Polce, oraz kwestiami prawnymi dotyczącymi zakupu nieruchomości w programie Agrofortis. Poza ciekawymi tematami, program sympozjum przewiduje czas na korzystanie z atrakcji hotelowych.

OBECNIE BRAK ZAPLANOWANYCH SYMPOZJÓW

O sympozjum Agrofortis

W przepięknym obiekcie, zlokalizowanym bezpośrednio przy naszej nieruchomości,  Narusa Leśna Przystań, będziemy mieli okazję do ponownego spotkania w gronie przyjaciół, sympatyków oraz inwestorów.
Będzie to znakomita okazja do bliższego poznania się, wymiany doświadczeń i bardzo ciekawych analiz dotyczących naszej przyszłości i tego, co wydarzy się dla inwestorów w najbliższych latach.
To wiedza, po którą naprawdę warto sięgnąć, a same wspólnie spędzone chwile są nie do wycenienia. 
Zapraszamy na pobyt w luksusowym ośrodku Narusa Leśna Przystań, gdzie z całą  powagą  można stwierdzić, że będą nas gościć Przyjaciele.
Zapewnimy Wam luksusową obsługę, pyszne jedzenia, przyrodę jaką trudno zastać i luźną rodzinną atmosferę. To będzie weekend pełen zaskakujących zwrotów akcji i ciekawych informacji.
Zapraszamy do rezerwacji biletów.
Warto tez pamiętać, że w cenie każdego biletu, oprócz wszystkich atrakcji pobytowych,
znajduje się również kupon inwestycyjny o nominalnej wartości 300 zł.
Projekt bez tytułu (1)